20150415_151836 - copy

A.A.L.S. S.A.

Systemy Smarowania Maszyn i Urządzeń

Image is not available
mlyn_kulowy
20150415_151836 - copy
lozysko
PlayPause

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV na adres kariera@aaafsdfdsls.pl

Prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AALS S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Aktualnie poszukujemy:

1. Serwisant maszyn dołowych górniczych. 

Specjalizacja, ślusarz, mechanik, elektryk. Praca pod ziemią w oddziałach KGHM Polska Miedź. Umowa o pracę z pełnym pakietem pracy dołowej z dodatkową składką ZUS. Wymagania: znajomość podstaw mechaniki lub elektryki. Dodatkowym atutem będzie znajomość hydrauliki siłowej, automatyki pojazdowej, klimatyzacji, umiejętność spawania elektrycznego. Firma zapewnia mieszkanie na terenie Legnicy. Dojazd do oddziałów górniczych bezpłatny w pakiecie. Praca na terenie Polkowic, Lubina i Głogowa. Rekrutacja on-line poprzez komunikator Skype.

2. Specjalista – konstruktor

Wymagania znajomość CAD/CAM, Podstaw konstrukcji i zapisu maszyn. Firma zapewnia mieszkanie na terenie Legnicy.

3. Serwisant – elektromechanik

Wymagania znajomość podstaw elektrotechniki i mechaniki. Dodatkowym atutem przy rekrutacji będzie  znajomość instalacji hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki z zakresu sterowników PLC. Praca w oddziale firmy w Kunicach. Firma zapewnia mieszkanie w Legnicy.